VÝROBA KABELŮ A KABELOVÝCH SVAZKŮ

Výroba kabelů

Výroba kabelů

Jsme schopni pro Vás vyrobit jakékoli kabelové svazky. Využíváme strojů na střih, odizolování a krimpování. Součástí výroby kabelů je i elektrické testování kabelů, aby byl výsledek vždy stoprocentní.

Kabely vyrábíme k nejrůznějším druhům použití. Mezi časté odběratele patří společnosti zabývající se výrobou elektroniky, společnosti z lékařského prostředí, společnosti vyrábějící svářecí stroje nebo zahradní techniku.

Jsme subdodavateli pro široké spektrum firem napříč všemi obory. Spolupracujeme jak s tuzemskými, tak zahraničními firmami, zejména z Německa.

Libovolná délka i průměr kabeluvýroba kabelových svazků

Kabely vyrábíme v libovolných délkách i průměrech. Jsme tak schopni obsloužit i náročné zákazníky se specifickými požadavky.

Výroba již od 1 kusu kabeluvýroba od jednoho kusu

Naše zakázková výroba není ohraničena počtem výrobků. Vyrábíme výrobky od 1 kusu až po tisíce kusů.

Vyškolený a zkušený personál1381238083_man-24

Náš tým tvoří kmenoví zaměstnanci, kteří jsou součástí naší společnosti více než 12 let. Vzhledem k jejich bohatým zkušenostem jsme schopni garantovat tu nejvyšší možnou kvalitu dodaných výrobků.

Optimalizace ceny výroby kabelů1381238189_money_box

Vzhledem k našim velkým odběrům u našich dodavatelů máme nastaveny nadstandardní ceny všech součástek a kabelů. Díky tomu dokážeme cenu Vašeho projektu optimalizovat tak, abyste zbytečně neutráceli své zdroje za nákup kabelů jinde. Rádi Vám v tomto ohledu poradíme.